Destek Almak İstiyorum

0545 435 39 59
Sık Sorulan Sorular
Siparişimi nasıl takip ederim?

aktartoptanci.com'a giriş yaptıktan sonra “siparişlerim” bölümünden tüm siparişlerinizin durumunu görebilirsiniz. Durumu “tedarik ediliyor” görünen siparişler hazırlanmakta, durumu “tamamlandı” görünen siparişler kargoya teslim edildi anlamına gelir. Siparişinizle ilgili ayrıntılar e-posta adresinize gönderilecektir.

Siparişimi iptal etmek / değiştirmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

İptal, iade, değişim ile ilgili tüm sorularını iade ve değişim konu başlığımızda bulabilirsiniz. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Aldığım ürün elime ne zaman ulaşacak?

Siparişler en erken 1-5 iş günü, yoğun dönemlerde ise 6-7 iş günü içerisinde Aras Kargo'ya teslim edilmiş olacaktır. Ürün kargoya verildiğinde telefonunuza kısa mesaj ve kayıtlı mail adresinize bildirim gelecektir.

aktartoptanci.com da kargo ücreti ne kadar?

2000 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. 2000TL altı alışverişlerinizde kargo ücretini kapıda ödeyebilirsiniz. Aras Kargo ile anlaşmalı olduğumuz için uygun fiyatlı gönderilecektir.

Siteniz ne kadar güvenilir?

Kart bilgileriniz aktartoptanci.com sisteminde saklanmaz. Sadece bankanız ile sizin aranızdadır. Güvenli alışveriş için gereken SSL sertifikası ve 3D Secure sistemleri aktartoptanci.com'da bulunmaktadır.

aktartoptanci.com'dan almış olduğum ürünü, mağazalarınızda değiştirebilir miyim?

aktartoptanci.com'dan almış olduğunuz ürünü, 15 gün içerisinde faturasıyla birlikte getirdiğiniz takdirde; mağazalarımızda değiştirebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Aktar Toptancısı sadece resmi satış yapan firmalara özel bir platformdur. Sitemize üyelik ücretsizdir.

Cumhuriyet cad. No:86
Ersöz İşhanı Osmangazi BURSA

info@aktartoptanci.com

0545 435 39 59

0850 283 39 21

whatsapp'a Kayıt Ol

whatsapp listemize kayıt olarak indirimlerden ve kampanyalardan anında haberdar olun.

© Copyright 2017 - 2022 Aktar Toptancısı Gizli Çiçek Kozmetik Bitkisel